Zbiór biomasy nad Biebrzą: zdążyć przed wiosną
20 lutego 2014
Zachęcamy do obserwacji dzięcioła białoszyjego
11 marca 2014
Pokaż wszystkie
Wycieczka (8.03) i spotkanie (19.03) w Poznaniu

Poznańska Grupa Lokalna OTOP w najbliższą sobotę zaprasza na wycieczkę połączoną ze wspólnym obserwowaniem ptaków, a 19 marca na spotkanie poświęcone “Obrazowaniu dźwięków ptaków na tle klimatu akustycznego w programie <<Krajobraz Dźwiękwy Środowiska Zbudowanego>>”.

W sobotę 8 marca Poznańska GL OTOP zaprasza o godz. 8.00 na zbiórkę na przystanku autobusowym od strony Parku Sołackiego “Nad Wierzbakiem”. Trasa: Park Sołacki-Ogród Dendrologiczny UP-Golęcin-Rusałka. Cel: obserwacje, odświeżenie, utrwalenie i przyswojenie ptasich głosów:) Kontakt z przewodnikiem: Agata Ożarowska-Nowicka, 603 036 807.

19 marca grupa zaprasza na spotkanie z Mają Bielawną i Jackiem Danieleckim “Obrazowanie dźwięków ptaków na tle klimatu akustycznego w programie <<Krajobraz Dźwiękowy Środowiska Zbudowanego>>”. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy przyjść na godzinę 18 do sali wykładowej Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu (wejście od ul. Dąbrowskiego). Osoby zainteresowane bardziej aktywnym zaangażowaniem się w działania Poznańskiej Grupy Lokalnej OTOP są zaproszone pół godziny wcześniej, na 17.30. 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl