Warsztaty orgnitologiczne OTOP i Fundacji CEMEX
10 czerwca 2014
Konkurs dla obserwatorów MPPL
12 czerwca 2014
Pokaż wszystkie
I Lubelski Wyścig Kaczek

W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, odbędzie się I Lubelski Wyścig Kaczek, niezwykła akcja charytatywna, której OTOP jest partnerem.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzenie. Na wstępie uspokajamy, iż w wyścigu nie będą brały udziału żywe zwierzęta, a gumowe kaczuszki. Podczas pikniku, który odbędzie się 15 czerwca przy moście Kultury, przy ulicy Zamojskiej w Lublinie, będzie można wystawić w zawodach swoją kaczkę, a także wziąć udział w licznych konkursach, zabawach i innych ciekawych wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska OTOP. Będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś ciekawego zarówno o kaczkach, jak i o innych ptakach zamieszkujących nasz kraj. A jeśli ktoś już dziś chciałby dowiedzieć się więcej o tych niezwykłych zwierzętach lub o samej akcji, zapraszamy na profil wydarzenia na facebooku, gdzie znajdują się, zamieszczane, co środę przez OTOP zdjęcia oraz ciekawostki dotyczące kaczek.

Już dziś można zapewnić sobie udział w wyścigu. W tym celu należy:wejść na stronę www.wyscigkaczek.pl, wpisać się na listę uczestników i wpłacić wpisowe. W zamian zawodnicy otrzymują gumowe kaczki, z własnym numerem identyfikacyjnym, który będzie jednocześnie numerem startowym. Podczas pikniku, który rozpocznie się o godzinie 14, gumowe kaczki będą się ścigać po Bystrzycy, swobodnie dryfując w kierunku mety. Właściciel kaczki, która dopłynie jako pierwsza, otrzyma cenną nagrodę. Nagrodzone zostaną także osoby, których kaczki przypłyną w pierwszej dziesiątce.

Wydarzenie jest organizowane przez fundację Skrzydła dla Edukacji, a dochód przeznaczony zostanie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z rodzin wielodzietnych z Lublina.

Wszelkie informacje o wydarzeniu oraz szczegółowe zasady dotyczące wyścigu zawarte w regulaminie, są dostępne na stronie www.wyscigkaczek.pl.

Dołącz do newslettera OTOP

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl