Obowiązki gmin w zakresie pomocy rannym i chorym dzikim zwierzętom
24 sierpnia 2018
Europejskie Dni Ptaków 2018 5-7 października 2018
10 września 2018
Pokaż wszystkie
Zjazd Wolontariuszy OTOP – 27-28 października 2018

Czajki Vanellus vanellus, fot. Cezary Korkosz

W dniach 27-28 października 2018 r. odbędzie się zjazd wolontariuszy w pobliżu Rezerwatu Beka na Pomorzu. Będzie to okazja, by poznać osoby związane z wolontariatem w OTOP, dowiedzieć się, co nasza organizacja oferuje swoim wolontariuszom, jak działają nasi wolontariusze oraz zawrzeć nowe znajomości i odświeżyć te już istniejące. Wspólnie zwiedzimy także Rezerwat Beka.

Uczestnikom zjazdu  zapewniamy nocleg wraz z wyżywieniem oraz pokrywamy koszty dojazdu.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w zjeździe, prosimy o przesłanie maksymalnie 10 zdań na temat tego, co chcielibyście robić lub co robicie w OTOP jako wolontariusze. Możecie także dołączyć zdjęcia z Waszych działań.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc zaprosimy tylko te osoby, które będą aktywnie włączać się w działania wolontariatu w OTOP.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń wraz z opisami  do 7 października 2018 r. na adres: jadwiga.moczarska@otop.org.pl

10 października zaprosimy do udziału w spotkaniach wybrane przez nas osoby. O zaproszeniu oraz szczegółach dotyczących zakwaterowania i programu poinformujemy drogą mailową.

Jeżeli macie pytania – zachęcamy do kontaktu.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Wolontariat wysokich lotów” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl