Pomagaj ptakom robiąc zakupy w sieci! | Dołączyliśmy do FaniMani.pl - OTOP

Pomagaj ptakom robiąc zakupy w sieci! | Dołączyliśmy do FaniMani.pl

Nowa Wspólna Polityka Rolna zatwierdzona: Parlament Europejski zadał kolejny cios Zielonemu Ładowi
24 listopada 2021
Spadki liczebności ptaków w Europie | nowy raport RSPB
26 listopada 2021
Pokaż wszystkie
Pomagaj ptakom robiąc zakupy w sieci! | Dołączyliśmy do FaniMani.pl
Grafika przedstawia otwartego laptopa umieszczonego na zielonym stole, na tle zielonej ściany. Na ekranie znajduje się logo FaniMani.pl oraz 30 lat OTOP i BirdLife Partner. Na grafice umieszczono napisy: na górze: Tak wiele okazji, a po lewej stronie: Do pomagania ptakom nie tylko w Black Friday. w lewym górnym rogu umieszczona jest sylwetka lecącego gołębia

fot. Karina Zhukovskaya / Pexels

Czy można pomagać bez wychodzenia z domu, bez wypełniania przelewów, logowania się do banku? Można! Jeszcze nigdy wsparcie finansowe na rzecz OTOP nie było takie proste.

Kto z Was robi zakupy przez internet? Kosmetyki, odzież dla małych i dużych, karma dla zwierząt, bilety lotnicze, żywność i jedzenie z dostawą, oprogramowanie i sprzęt elektroniczny, książki, rachunki za telefon i telewizję, rezerwacja hoteli, wakacyjne wycieczki, zabawki, meble i wyposażenie domu, artykuły plastyczne, aukcje… lista jest bardzo długa. Wyobraźcie sobie, że gdy robicie zakupy w swoich ulubionych sklepach internetowych, część pieniędzy trafia na konto Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków – bez żadnych dodatkowych dopłat z Waszej strony!

Jak to możliwe?

Dzięki Fundacji FaniMani, która zaprosiła do współpracy ponad 1500 sklepów internetowych i ponad 7500 organizacji pożytku publicznego. Sklepy te zgodziły się przekazywać określony procent z zakupów na rzecz wybranej organizacji. Tak po prostu – bez zwiększania ceny i obciążania kupujących dodatkowymi kosztami czy skomplikowanymi procedurami.

Jak to zrobić?

A procedura jest właściwie jedna: instalacja Przypominajki FaniMani. Instalujemy ją na komputerze bądź telefonie, a ona wskazuje nam, które sklepy są zaangażowane w przekazywanie darowizn. Działa to już na poziomie wyszukiwarki – czyli na przykład po wpisaniu frazy „książka na zimowe wieczory” pokazują się wyniki wyszukiwania, a niektóre z nich będą oznaczone logotypem FaniMani. Dowiecie się też od razu, jaki procent z sumy Waszych zakupów zasili wybraną organizację. Jeśli zrobicie to za pośrednictwem TEGO LINKU  i zrobicie zakupy przez FaniMani, OTOP otrzyma dodatkowe 5 zł darowizny od fundacji.

Wybór organizacji jest prosty: gdy zarejestrujecie się na stronie FaniMani (można to zrobić przez zainstalowaną Przypominajkę) i wybierzecie organizację, której chcecie pomagać, Przypominajka zapamięta Wasz wybór przy każdych zakupach. Możecie też wesprzeć organizację anonimowo – wówczas zaznaczacie taką opcję w Przypominajce.

Dodatkowo – po założeniu konta i instalacji Przypominajki – możecie wejść na https://fanimani.pl/podaruj1zl i zalogować się, a my otrzymamy 1zł darowizny od FaniMani! Kwoty waszych przekazanych darowizn możecie sprawdzić wchodząc na swoje konto FaniMani.

Brzmi to może nieco skomplikowanie, ale uwierzcie – nie ma prostszego sposobu na wsparcie finansowe Waszej ulubionej organizacji pożytku publicznego. Mamy nadzieję, że jest nią Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, zatem polecamy się Waszej uprzejmiej pamięci – nie tylko w trakcie zakupowego szaleństwa w Black Friday – i bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Przez cały proces, w zależności od tego, z jakiej przeglądarki korzystacie, przeprowadzi Was FaniMani.pl 

Możecie również zobaczyć filmy z instrukcją od FaniMani:

Jak działa FaniMani.pl? 
Jak działa Przypominajka FaniMani.pl?

 

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl