Aby przedłużyć członkostwo w OTOP na kolejny rok lub wznowić członkostwo, które wygasło należy wpłacić składkę w wysokości odpowiadającej wybranej przez Ciebie kategorii członkostwa na nasze konto bankowe:

Santander Bank Polska S.A., o/Ząbki
95 1090 1841 0000 0001 1457 9706

W przypadku, kiedy zaległa składka zostaje uregulowana po terminie (opóźnienie maksymalnie do 6 miesięcy) członkostwo przedłużane jest o dwanaście kolejnych miesięcy od daty upływu ważności składki podanej w wysyłanych monitach przypominających (poprzedniej wpłaty) a brakujący numer lub dwa kwartalnika „Ptaki” dosyłany. W przypadku, kiedy zaległość przekracza 6 miesięcy członkostwo jest odnawiane a składka jest ważna przez kolejnych dwanaście miesięcy od daty bieżącej wpłaty, brakujące numery nie są dosyłane – przesyłamy jedynie aktualny numer kwartalnika „Ptaki”.

Powyższe warunki spełniamy wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, które zgłaszaliście do nas wielokrotnie a  podyktowane były obawą utraty kontynuacji i kolekcjonowania następujących po sobie kolejnych numerów kwartalnika.

W przypadku odnawiania członkostwa po dłuższej przerwie nie ma potrzeby ponownego wypełniania deklaracji, wystarczy dokonać wpłaty składki a w tytule przelewu wpisać: odnowienie członkostwa oraz podać numer legitymacji.  Przypominamy, że pakiet powitalny wysyłamy jedynie członkom nowo wstępującym do OTOP.

Jeśli zmianie uległy twoje dane (adres – w szczególności korespondencyjny, numer telefonu, adres e-mail) pamiętaj, żeby je uaktualnić. Wystarczy w tej sprawie wysłać do nas informację na czlonkostwo@otop.org.pl.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl