Przedłuż / odnów członkostwo - OTOP

Chcesz przedłużyć członkostwo w OTOP na kolejny rok lub wznowić je po tym, jak wygasło? Wpłać składkę w wysokości odpowiadającej Twojej kategorii członkostwa na nasze konto bankowe:

Santander Bank Polska S.A., o/Ząbki
95 1090 1841 0000 0001 1457 9706

  • Jeśli zaległą składkę uregulujesz po terminie (z opóźnieniem max. do 6 miesięcy), członkostwo przedłużane jest o rok od daty ważności poprzedniej składki. Datę ważności składki przesyłamy także w monitach przypominających wraz z kwartalnikiem “Ptaki”. Po wpłacie zaległej składki dosyłamy brakujące “Ptaki” (jeden lub dwa numery).
  • Jeśli zaległość przekracza 6 miesięcy, członkostwo jest odnawiane, a składka jest ważna przez kolejny rok od daty bieżącej wpłaty. Nie dosyłamy wówczas brakujących numerów “Ptaków” — przesyłamy jedynie aktualny numer.

Powyższe warunki rozpisaliśmy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i zapobiec zgłaszanym obawom przed utratą członkostwa i brakujących numerów “Ptaków”. Wraz z nowym systemem obsługi członkostwa, nad którym wciąż pracujemy, przedłużenie i odnowienie członkostwa będzie prostsze i wygodniejsze.

Jeśli odnawiasz członkostwo po dłuższej przerwie, nie potrzebujesz wypełniać deklaracji. Wystarczy dokonać wpłaty składki, a w tytule przelewu wpisać: odnowienie członkostwa oraz podać numer legitymacji. Przypominamy, że pakiet powitalny wysyłamy jedynie Członkom nowowstępującym do OTOP.

Jeśli zmianie uległy twoje dane (adres – w szczególności korespondencyjny, numer telefonu, adres e-mail) pamiętaj, żeby je uaktualnić. Wystarczy w tej sprawie wysłać do nas informację na czlonkostwo@otop.org.pl.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl