Przedłuż lub odnów członkostwo - OTOP

Chcesz kontynuować członkostwo w OTOP? Cieszymy się, że chcesz z nami zostać na kolejny rok! Wpłać wówczas składkę w wysokości odpowiadającej Twojej kategorii członkostwa na nasze konto bankowe:

Santander Bank Polska S.A., o/Ząbki
95 1090 1841 0000 0001 1457 9706

Jeśli odnawiasz członkostwo po dłuższej przerwie, nie potrzebujesz wypełniać deklaracji. Wystarczy dokonać wpłaty składki, a w tytule przelewu wpisać: odnowienie członkostwa oraz podać numer legitymacji lub imię i nazwisko.

  • Jeśli zaległą składkę uregulujesz po terminie (z opóźnieniem max. 6 miesięcy), członkostwo przedłużane jest o rok od daty ważności poprzedniej składki. Po wpłacie zaległej składki dosyłamy brakujące papierowe „Ptaki” (1 lub 2 numery) tym, którzy deklarują „Ptaki” papierowe.
  • Zaległość przekracza 6 miesięcy? Członkostwo jest odnawiane, a składka ważna kolejny rok od daty bieżącej wpłaty. Nie dosyłamy wówczas brakujących numerów papierowych „Ptaków” – przesyłamy jedynie aktualny numer tym, którzy deklarują „Ptaki” papierowe. .

Wszyscy Członkowie i Członkinie z ważną składką mają dostęp do biblioteczki, z archiwum „Ptaków” w wersji elektronicznej. Termin składki przesyłamy w „przypominczach” wraz z kwartalnikiem „Ptaki” i mailowo. Wraz z nowym systemem obsługi członkostwa, nad którym wciąż pracujemy, przedłużenie/odnowienie członkostwa będzie wygodniejsze (konto on-line).

Pakiet powitalny wysyłamy jedynie Członkom  i Członkiniom nowo wstępującym do OTOP.

Jeśli zmianie uległy Twoje dane (adres korespondencyjny, nr telefonu, adres e-mail), napisz do nas e-maila na czlonkostwo@otop.org.pl.

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl