Zorganizuj wycieczkę - OTOP

Jeśli chcesz zorganizować własne wydarzenie  z okazji Zimowego Ptakoliczenia– dla rodziny, przyjaciół, sąsiadów, klasy czy grupy szkolnej – zgłoś je koniecznie poprzez formularz => KLIK

Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia, organizowanego przez Wolontariuszki i Wolontariuszy, wejdź TUTAJ i poszukaj takiego, które Cię zainteresuje.

Możesz także obserwować i liczyć ptaki samodzielnie – przy karmniku, przez okno, w parku, w ogrodzie, na ulicach Twojej miejscowości. Takiego liczenia nie musisz zgłaszać wcześniej, wystarczy, że podasz nam wyniki liczenia.

Po wydarzeniu lub liczeniu indywidualnym wypełnij Elektroniczną Kartę Obserwacji. Będzie ona dostępna na naszej stronie od 25 stycznia 2024. Na wypełnione karty czekamy do 4 lutego 2024.

UWAGA! prosimy o wypełnianie kart wyłącznie przez załączony formularz, drogą elektroniczną!

 

Zapraszamy na webinar!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób chciałoby zorganizować wydarzenie dla grupy znajomych albo szerszego grona, ale ma wątpliwości czy da sobie radę. Dlatego w tym roku postanowiliśmy zorganizować webinar, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości co do organizacji spaceru, czy też formalności, których należałoby dopełnić.

Na webinar zapraszamy we wtorek 16 stycznia 2024 o godzinie 18.00. Link do rejestracji jest TUTAJ

O czym będziemy rozmawiać?

Poruszymy wszystkie zawiłości formalności, których należy dopełnić podczas organizacji własnego wydarzenia. Odpowiemy na pytanie, po co zbieramy niektóre dane. Jak nie pogubić się w wypełnianiu Elektronicznej Karty Obserwacji. Po co tworzymy ankietę i listę obecności. Dodatkowo omówimy organizację wydarzenia z praktycznego punktu widzenia. Na co zwrócić uwagę podczas spaceru? Jak odpowiadać na zaskakujące pytania? Podzielimy się perspektywą osoby prowadzącej spacery!

Ponadto pozostawimy trochę czasu na pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!

Do udziału serdecznie zapraszamy też starych wyjadaczy! Możecie podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. A może macie jakieś pytania, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź?

 

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl