Definicje udziału społeczeństwa
29 lipca 2010
Uprawnienia strony postępowania administracyjnego
29 lipca 2010
Pokaż wszystkie
Zaproszenie na konferencję prasową

Razem z Greenpeace Polska  i WWF serdecznie zapraszamy na wspólną konferencję prasową dotyczącą przyszłości Puszczy Białowieskiej w kontekście alarmujących doniesień o pogarszających się warunkach przyrodniczych tego ostatniego pierwotnego lasu nizinnego w Europie, które spowodowane są masową wycinką drzew.

Miejsce: Centrum Konferencyjne PAP, ul. Bracka 6/8, Warszawa
Data: środa, 4 sierpnia 2010, godzina 11.00

W konferencji udział wezmą:

– prof. Tomasz Wesołowski, biolog lasu, Kierownik Zakładu Ekologii Ptaków Uniwersytetu Wrocławskiego, wieloletni badacz Puszczy Białowieskiej , Wiceprzewodniczący Zespołu Prezydenta RP do Opracowania Projektu Ustawy Regulującej Status Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Puszczy Białowieskiej, Prezes European Ornithologists’ Union – powie o zaburzeniu procesów naturalnych w Puszczy Białowieskiej oraz o proponowanych przez naukowców i ekologów nowych planach ochrony walorów przyrodniczych na jej terenie.

– prof. Wiesław Walankiewicz, ornitolog z Akademii Podlaskiej w Siedlcach, Kierownik Katedry Zoologii w Instytucie Biologii, wieloletni badacz Puszczy Białowieskiej – powie o skali destrukcji Puszczy Białowieskiej na przykładzie badań nad dzięciołem białogrzbietym.

– Robert Cyglicki, Dyrektor Greenpeace Polska – o łamaniu przepisów Unii Europejskiej przez Lasy Państwowe i działaniach jakie w tej kwestii zamierzają podjąć polskie organizacje pozarządowe.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl