Poznańskie spotkania z ptakami w grudniu
11 grudnia 2013
Liczenie wodniczki 2013
20 grudnia 2013
Pokaż wszystkie
OTOP partnerem akcji „Sypnij ziarnem”

OTOP został partnerem merytorycznym akcji „Sypnij ziarnem” zorganizowanej przez agencję interaktywną Idealia.

Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby firm i osób prywatnych do zimowego dokarmiania ptaków oraz poinformowanie o zasadach, których należy przy tej okazji przestrzegać. W pierwszym etapie do managerów firm i dziennikarzy (głównie z województwa mazowieckiego) trafiło 200 karmników oraz 200 kg wartościowej karmy, której skład został opracowany we współpracy z OTOP. Każda paczka posiada indywidualny kod, za pomocą którego odbiorcy mogą oficjalnie poprzeć inicjatywę na dedykowanej stronie www.sypnij-ziarnem.idealia.pl Do akcji mogą przystąpić również osoby i podmioty z innych województw – w tym celu należy wypełnić formularz na stronie lub bezpośrednio skontaktować się z organizatorem.

Poza stroną internetową przygotowano również specjalny fanpage na Facebooku z aplikacją konkursową umożlwiającą codziennie wygranie karmnika wraz z zapasem ziarna.

Operator logistyczny PEKAES dostarczył karmniki do odbiorców, a producent opakowań – firma DS Smith przygotowała pudła na karmniki. Patronamai medialnymi akcji są: magazyn „Ekologia i Rynek”, serwis Ekorynek.com oraz Ekologia.pl.

2% ceny każdej paczki ziarna trafia na wsparcie realizacji celów statutowych OTOP.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl