Nie daj się skusić pierzastej kuleczce
16 marca 2017
Czekamy na wiosnę ze Spring Alive
20 marca 2017
Pokaż wszystkie
Ruszyły zapisy do udziału w Rajdzie Ptasiarzy

Autorzy grafiki: Tomasz Cofta, Krzysztof Chodkiewicz

Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji i zgłaszania się do udziału w Rajdzie Ptasiarzy. To ogólnopolska rywalizacja birdwatcherów, w której zwycięża zespół, który na terenie wybranego województwa zaobserwuje najwięcej gatunków ptaków. Tegoroczna edycja Rajdu odbędzie się 6 maja 2017 r.

Rejestracja jest dwuetapowa: pierwszy krok to zalogowanie na portalu rajdptasiarzy.pl przy użyciu konta ornitho.pl. (Nowe konto na ornitho można założyć tu.) Po zalogowaniu uczestnik trafia do puli osób, które chcą wziąć udział w Rajdzie. Drugi krok to założenie własnego lub dołączenie do innego zespołu.

Do przekazania obserwacji i podsumowania wyników Rajdu wykorzystujemy portal ornitho.pl oraz aplikację na smartfony: NaturaList, która pozwala na zapisywanie obserwacji w terenie.
Na zgłoszenia zespołów czekamy do 3 maja.

W zeszłorocznej edycji udział wzięło 30 zespołów. Rywalizację wygrał zespół „FZ EndoNature.pl” prowadzący obserwacje w woj. lubuskim w składzie: Paweł Czechowski, Marcin Bocheński, Olaf Ciebiera.
Rajd Ptasiarzy organizowany jest od roku 2009 przez Jacka Betleję i jego sklep edredon.com.pl. Od roku 2016 OTOP ma przyjemność współorganizować to wydarzenie.

 

Więcej informacji:

www.rajdptasiarzy.pl

 

Organizatorzy:

      

 

 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl