Kierownik rezerwatu Beka – rekrutacja na stanowisko
3 sierpnia 2018
Konkurs „Wolontariat wysokich lotów w ornitho.pl”
9 sierpnia 2018
Pokaż wszystkie
Konkurs dla wolontariuszy OTOP – „Wolontariat wysokich lotów”

Bielik Haliaeetus albicilla, fot. Cezary Korkosz

Jesteś wolontariuszem, działającym na rzecz Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków? Organizujesz spacery ornitologiczne, zajęcia edukacyjne o ptakach dla różnych grup wiekowych, wykłady, prelekcje? Będziesz przewodnikiem na wycieczce z okazji Europejskich Dni Ptaków? A może podjąłeś – w porozumieniu z pracownikami OTOP – interwencję, ratując potrzebującego pomocy ptaka bądź ptasie siedlisko? Opowiedz nam o swojej wolontariackiej pracy!

Do 7 stycznia 2019 roku czekamy na relacje opisowe i zdjęciowe Waszych działań. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy, a ich autorów nagrodzimy:
nagroda I – bluza typu softshell
nagroda II – termos
nagroda III – plecak

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania kierujcie do Aleksandry Pępkowskiej-Król, animatorki wolontariatu w OTOP: aleksandra.krol@otop.org.pl

Aktywności wolontariackie, zgłaszane na konkurs, muszą mieścić się w przedziale czasowym od 1 maja 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Wolontariat wysokich lotów” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020. Całkowita wartość puli nagród finansowana jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020.

 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl