OTOP ws. mostu wantowego w Bydgoszczy
6 lutego 2012
Zbiór wspomnień o dr Marku Kellerze
7 lutego 2012
Pokaż wszystkie
Przewodnik Collinsa nareszcie po polsku

Pod koniec marca na polski rynek trafi “Przewodnik Collinsa. Ptaki” – długo oczekiwana polska wersja najlepszego terenowego przewodnika do rozpoznawania ptaków Europy, wydana przez MULTICO we współpracy z OTOP.

Przewodnik Collinsa Ptaki został wydany w 13 językach i sprzedany w imponującej łącznej liczbie 700 tys. egzemplarzy. W części głównej opisano 713 gatunków. Pokrótce wspomniano także o 59 gatunkach zalatujących. Kolejne 32 gatunki to uciekinierzy z niewoli lub ptaki introdukowane przez człowieka, tworzące obecnie dzikie samodzielnie się utrzymujące populacje. Dalsze 118 gatunków, wyjątkowo zalatujących z innych kontynentów, zostało jedynie wymienionych.

Książka ta opisuje wszystkie gatunki ptaków, które lęgną się lub są spotykane regularnie w Europie, Afryce Północnej na północ od 30°N oraz w Izraelu, Palestynie, Jordanii, Syrii, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanie, czyli w dużej części Bliskiego Wschodu. Ujęto również Wyspy Kanaryjskie, Maderę i płw. Synaj.

KUP JUŻ TERAZ!

“Przewodnik Collinsa Ptaki” można zakupić za pośrednictwem strony OTOP (w cenie 79 zł/egzemplarz). Wystarczy wypełnić formularz zamówienia i odesłać go na adres collins@otop.org.pl Wysyłka zamówień rozpoczenie się w drugiej połowie marca, kiedy do Polski dotrze transport książek.

Zamówienia będą realizowane przez MULTICO Oficynę Wydawniczą Sp. z o.o. Pozostałe warunki sprzedaży, wyłączając warunki określone w formularzu zamówienia, zawarte są w regulaminie sprzedaży wysyłkowej MULTICO Oficyny Wydawniczej. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.multicobooks.pl oraz na stronie OTOP.

 

 

 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl