OTOP ws. mostu wantowego w Bydgoszczy
6 lutego 2012
Zbiór wspomnień o dr Marku Kellerze
7 lutego 2012
Pokaż wszystkie
Przewodnik Collinsa nareszcie po polsku

Pod koniec marca na polski rynek trafi „Przewodnik Collinsa. Ptaki” – długo oczekiwana polska wersja najlepszego terenowego przewodnika do rozpoznawania ptaków Europy, wydana przez MULTICO we współpracy z OTOP.

Przewodnik Collinsa Ptaki został wydany w 13 językach i sprzedany w imponującej łącznej liczbie 700 tys. egzemplarzy. W części głównej opisano 713 gatunków. Pokrótce wspomniano także o 59 gatunkach zalatujących. Kolejne 32 gatunki to uciekinierzy z niewoli lub ptaki introdukowane przez człowieka, tworzące obecnie dzikie samodzielnie się utrzymujące populacje. Dalsze 118 gatunków, wyjątkowo zalatujących z innych kontynentów, zostało jedynie wymienionych.

Książka ta opisuje wszystkie gatunki ptaków, które lęgną się lub są spotykane regularnie w Europie, Afryce Północnej na północ od 30°N oraz w Izraelu, Palestynie, Jordanii, Syrii, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanie, czyli w dużej części Bliskiego Wschodu. Ujęto również Wyspy Kanaryjskie, Maderę i płw. Synaj.

KUP JUŻ TERAZ!

„Przewodnik Collinsa Ptaki” można zakupić za pośrednictwem strony OTOP (w cenie 79 zł/egzemplarz). Wystarczy wypełnić formularz zamówienia i odesłać go na adres collins@otop.org.pl Wysyłka zamówień rozpoczenie się w drugiej połowie marca, kiedy do Polski dotrze transport książek.

Zamówienia będą realizowane przez MULTICO Oficynę Wydawniczą Sp. z o.o. Pozostałe warunki sprzedaży, wyłączając warunki określone w formularzu zamówienia, zawarte są w regulaminie sprzedaży wysyłkowej MULTICO Oficyny Wydawniczej. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.multicobooks.pl oraz na stronie OTOP.

 

 

 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl