Wodniczki powracają na małe stanowiska na Lubelszczyźnie.
20 sierpnia 2012
OTOP na Biebrzańskich Sianokosach 2012
3 września 2012
Pokaż wszystkie
Nauczycielu, zacznij nowy rok z ptakami

Razem z nowym rokiem szkolnym rusza kolejna edycja programu edukacyjnego OTOP „Przyroda wokół nas – Ptaki”, do której zapraszamy nauczycieli i edukatorów przyrodniczych z całej Polski.

Założeniem programu edukacyjnego jest pomoc nauczycielom i edukatorom w przygotowaniu niestandardowych zajęć przyrodniczych, których głównym motywem są ptaki. Wsparciem dla realizatorów jest zestaw materiałów edukacyjnych, które otrzymuje każdy uczestnik po przesłaniu swojego zgłoszenia do koordynatora.

Więcej szczegółów na temat programu „Przyroda wokół nas – Ptaki”

W związku ze zbliżającymi się Europejskimi Dniami Ptaków, które w tym roku odbędą się w dniach 6-7 października, wszystkich nauczycieli i edukatorów przyrodniczych gorąco zachęcamy do włączenia się w obchody tego międzynarodowego święta poprzez zorganizowanie wycieczki , prelekcji, przedstawienia teatralnego poświęconego ptakom, wystawy lub podjęcie innej inicjatywy związanej z tą grupą zwierząt. Z uwagi na specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą można zgłaszać również wydarzenia, które odbędą się 5 października (piątek). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pod adresem edp2012@otop.org.pl

Zdjęcie: Grupa uczestników programu / fot. M.Mierzyńska

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl