Kupując karmę dla ptaków wspierasz nasze działania - OTOP
19.11 w Gdańsku o obrączkowaniu
18 listopada 2013
Prawie 200 skrajnie zagrożonych gatunków
26 listopada 2013
Pokaż wszystkie
Kupując karmę dla ptaków wspierasz nasze działania

Późna jesień to czas, gdy wiele osób zaopatruje się w pożywienie dla ptaków odwiedzających karmniki w okresie zimowym. W dokarmianiu naszych skrzydlatych sąsiadów dobór odpowiedniej karmy jest niezwykle istotny, ponieważ zimą ich zapotrzebowanie energetyczne jest wyższe niż przez pozostałą część roku.

Razem z firmą P.H. SIM Sławomir Herman opracowaliśmy skład dwóch mieszanek nasiennych, złożonych z nasion najczęściej i najchętniej zjadanych przez karmnikowych gości. Do końca marca 2014 r. z każdego zakupu tych specjalnych produktów (opatrzonych uwagą o rekomendacji OTOP) producent przekaże 2% jego wartości na wsparcie realizacji statutowych celów Towarzystwa. W ten sposób pomagając ptakom przebywającym w obrębie ludzkich zabudowań pomagacie nam również podejmować działania na rzecz wielu innych gatunków oraz miejsc, w których występują.

Zakupów można dokonywać za pośrednictwem internetowego sklep www.nasiona24h.sklepna5.pl oraz przez serwis aukcyjny Allegro.pl.

Oba rodzaje mieszanek można zakupić w opakowaniach po 1, 10 i 20 kg.

Na naszej stronie uruchomiliśmy również dział poświęcony zimowemu dokarmianiu, który będziemy systematycznie rozbudowywać. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania pytań, uwag, propozycji i komentarzy na adres ekointerwencje@otop.org.pl lub na nasz profil na Facebooku 

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl