Wycieczka (8.03) i spotkanie (19.03) w Poznaniu - OTOP
Zbiór biomasy nad Biebrzą: zdążyć przed wiosną
20 lutego 2014
Zachęcamy do obserwacji dzięcioła białoszyjego
11 marca 2014
Pokaż wszystkie
Wycieczka (8.03) i spotkanie (19.03) w Poznaniu

Poznańska Grupa Lokalna OTOP w najbliższą sobotę zaprasza na wycieczkę połączoną ze wspólnym obserwowaniem ptaków, a 19 marca na spotkanie poświęcone “Obrazowaniu dźwięków ptaków na tle klimatu akustycznego w programie <<Krajobraz Dźwiękwy Środowiska Zbudowanego>>”.

W sobotę 8 marca Poznańska GL OTOP zaprasza o godz. 8.00 na zbiórkę na przystanku autobusowym od strony Parku Sołackiego “Nad Wierzbakiem”. Trasa: Park Sołacki-Ogród Dendrologiczny UP-Golęcin-Rusałka. Cel: obserwacje, odświeżenie, utrwalenie i przyswojenie ptasich głosów:) Kontakt z przewodnikiem: Agata Ożarowska-Nowicka, 603 036 807.

19 marca grupa zaprasza na spotkanie z Mają Bielawną i Jackiem Danieleckim “Obrazowanie dźwięków ptaków na tle klimatu akustycznego w programie <<Krajobraz Dźwiękowy Środowiska Zbudowanego>>”. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy przyjść na godzinę 18 do sali wykładowej Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu (wejście od ul. Dąbrowskiego). Osoby zainteresowane bardziej aktywnym zaangażowaniem się w działania Poznańskiej Grupy Lokalnej OTOP są zaproszone pół godziny wcześniej, na 17.30. 

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl