Koordynator projektu OTOP | praca - OTOP
Rolnictwo przyjazne przyrodzie | wybory 2019
9 października 2019
EuroBirdPortal uhonorowany nagrodą BTO Marsh Awards
28 października 2019
Pokaż wszystkie
Koordynator projektu OTOP | praca

Wodniczka, fot. Romuald Mikusek

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków poszukuje do biura OTOP w Markach lub do Lubelskiego Biura Regionalnego OTOP w Świdniku osoby na stanowisko:

Koordynator projektu OTOP (nr referencyjny CON/2019/03)

Pracownik/ca zostanie zatrudniony/a do realizacji projektu „Wzmocnienie południowo-wschodniej metapopulacji wodniczki Acrocephalus paludicola w Polsce”.

Główne obowiązki:
1. Koordynacja i nadzór prac merytorycznych związanych z projektem.
2. Przygotowanie raportów częściowych i końcowych.
3. Udział w przygotowaniu dokumentów/opracowań merytorycznych związanych z projektem.
4. Uczestnictwo w pracach terenowych projektu.
5. Udział w spotkaniach/ szkoleniach projektowych.
6. Promocja i komunikowanie wyników projektu.
7. Koordynacja przygotowania oraz opracowanie wkładu merytorycznego dla zamówień projektowych.
8. Realizacja zakupów projektowych.
9. Nadzór nad realizacją prac prowadzonych przez podwykonawców.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę/ umowa na zastępstwo: (pierwsza: 3 miesięczny okres próbny, kolejne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy)
Wynagrodzenie: 3.000zł–5.000 zł brutto miesięcznie (do negocjacji zależnie od doświadczenia i kwalifikacji)

Termin składania dokumentów (CV oraz list motywacyjny)mija dnia 16.10.2019 r.
List motywacyjny i CV w języku polskim należy przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@otop.org.pl

Szczegółowy opis stanowiska oraz niezbędne kwalifikacje znajdują się w załączonym pliku.

Donacja