Biura OTOP zamknięte | 25-27 listopada 2019 r.
25 listopada 2019
Wolontariat wysokich lotów | przedłużenie konkursów dla Wolontariuszy
4 grudnia 2019
Pokaż wszystkie
OTOP nagrodzony w konkursie EDUInspiracje

Z ogromną radością informujemy, że Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zostało laureatem nagrody EDUinspiracje 2019 w kategorii „Edukacja szkolna”. W czasie gali, która odbyła się 3 grudnia 2019 r. w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, nagrodę w imieniu OTOP odebrała nasza koleżanka Karolina Kalinowska, koordynatorka międzynarodowego projektu „Empowering Teachers and Pupils for a Better Life through Nature”.

Nagroda w konkursie EDUinspiracje 2019, fot. Anna Łukawska

Konkurs EDUinspiracje jest organizowany przez Fundację Rozwoju Sytemu Edukacji i ma na celu wyłonienie najlepszych projektów dofinansowanych przez FRSE oraz promocję dobrych praktyk.

Zakończony w 2018 roku projekt „Empowering Teachers and Pupils for a Better Life through Nature” („Żyjemy w zgodzie z naturą. Program edukacyjny dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego”) był finansowany  ramach programu Erasmus+. Partnerami w projekcie byli: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, Hiszpańskie Towarzystwo Ornitologiczne (SEO), Słowackie Towarzystwo Ornitologiczne (SOS), Macedońskie Towarzystwo Ekologiczne (MES), Czeskie Towarzystwo Ornitologiczne (CSO) oraz stowarzyszenie BirdWatch z Irlandii (BWI). Partnerem merytorycznym projektu, odpowiedzialnym za stworzenie materiałów dla nauczycieli, był Uniwersytet Gdański.

Zachęcamy do pobrania bezpłatnych materiałów dla nauczycieli przedszkolnych i nauczania początkowego, które powstały w ramach nagrodzonego projektu.

https://otop.org.pl/naszeprojekty/edukujemy/zyjemy-zgodzie-natura/

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl