Lornetki dla Ukrainy | zbiórka
11 marca 2022
trzech młodych ludzi siedzi na krawędzi góry (punkcie widokowym) w oddali widać zielone góry. Po lewej stronie Napisn: Nowy projekt It's TIME, a u góry - logotypy OTOP, BirdLife Partner i Erasmus+
„It’s Time!” | Nowy projekt BirdLife
17 marca 2022
Pokaż wszystkie
Dołącz do OTOPatrolu w rezerwacie Beka! | Sezon 2022

OTOPatrol, fot. Artur Buczkowski

Już po raz czwarty zapraszamy wolontariuszki i wolontariuszy do wspierania nadmorskiej przyrody poprzez działanie w OTOPatrolu rezerwatu Beka!

Oferujemy zaangażowanie w działania w formie wolontariatu dla osób powyżej 18 roku życia. Wolontariusze mogą włączać się w prace na rzecz rezerwatu przyrody Beka w okresie od początku kwietnia do października w miarę swoich możliwości czasowych – głównie w dni wolne od pracy, minimum raz na miesiąc.

Czym się zajmujemy i co zapewniamy?

Edukujemy i informujemy odwiedzających Bekę o zasadach obowiązujących w rezerwacie. Obserwujemy i dokumentujemy przyrodę rezerwatu i zagrożenia dla jego ochrony. Pomagamy w działaniach czynnej ochrony przyrody prowadzonych w rezerwacie (np. pomoc przy przeprowadzaniu wypasanych w rezerwacie koników polskich). Zapewniamy szkolenia, warsztaty przyrodnicze, podstawowe wyposażenie patrolującego oraz dobrą atmosferę.

Jak się zapisać?

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania zgłoszeń do 23 marca 2022 r., na adres pomorze@otop.org.pl Sezon rozpoczniemy szkoleniem, które odbędzie się w sobotę 26 marca 2022 r.

Zaproszenie [PDF]

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl