XI Walne Zebranie Członków OTOP - OTOP
XI WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW OTOP
Zjazd 9 – 10 września 2023 r.

20 marca 2023 r. Zarząd OTOP przyjął uchwałę zatwierdzającą datę najbliższego Walnego Zgromadzenia Członków, na którym zostanie wybrany nowy Zarząd OTOP na kadencję 2023–2026.

Już w weekend 9 i 10 września 2023 r. zapraszamy na to szczególne wydarzenie: dwudniowy zjazdXI Walne Zebranie Członków OTOP.

Tego roku na Walne Zebranie Członków OTOP zapraszamy do Rogowa, do Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej. Nieopodal znajduje się znane arboretum oraz Muzeum Lasu i Drewna. Część oficjalna programu Walnego to sobotnie obrady, sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej z ostatnich trzech lat, protokół z wyborów, czas na pytania do kandydatów i wreszcie wybór najwyższych władz OTOP. Jak zwykle, na miejscu będzie można również kupić metalowe przypinki ptaków oraz archiwalne numery kwartalnika “Ptaki”. Nie samymi formalnościami żyje człowiek, więc nie może zabraknąć imprez towarzyszących. Dlatego też obecnie układamy plan ciekawych wykładów w sobotę i wycieczki terenowej w niedzielę. Szczegółowy program Walnego Zebrania, wskazówki dojazdu i informacje o miejscach noclegowych będziemy podawać na bieżąco, na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, Newsletterze.
Już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie w kalendarzu wrześniowego weekendu na przyjazd do Rogowa. Walne Zebrania są dla Członków i Członkiń nie tylko okazją do wybrania nowego Zarządu OTOP, ale i do spotkania się, poznania pracowników OTOP, wymiany doświadczeń.

Szczegółowe informacje dotyczące XI Walnego Zebrania oraz imprez towarzyszących zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.otop.org.pl i w mediach społecznościowych OTOP (Facebook, Instagram).

Mamy już listę członków przyszłego Zarządu OTOP,  wyłonionych spośród kandydatur, które można było zgłaszać do 2 czerwca 2023 r., zapraszamy do zapoznania się z nią tutaj.

Uchwała Zarządu OTOP nr 2023/INT/02 z dnia 20.03.2023

Regulamin wyborów do Zarządu OTOP kadencji 2023–2026

Wstępny program WZC 2023: Program XI Walnego Zebrania Członków OTOP

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl