Rekordowa ilość wodniczek na Mścichach
21 września 2011
OTOP po wyborach
26 września 2011
Pokaż wszystkie
O ptasich migracjach w Gdańsku

28 września w siedzibie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Polanki 51 odbędzie się spotkanie Trójmiejskiej Grupy OTOP. Gościem specjalnym będzie dr Agnieszka Ożarowska ze Stacji Badania Wędrówek Ptaków Uniwersytetu Gdańskiego, która przedstawi prezentację o ptasich migracjach. Wszystkich, których interesuje ten niezwykle ciekawy temat gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego omawiane bedą również szczegóły wycieczki na Półwysep Helski dla członków i sympatyków Grupy, planowanej na 2 październka br. (w ramach Europejskich Dni Ptaków).

Podczas spotkania odbędą się również wybory nowego lidera Grupy. W głosowaniu mogą wziąć udział wszystkie osoby, które mają opłaconą składkę członkowską OTOP i wypełniły deklarację przystąpienia do Grupy Lokalnej.

Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 17.00, będzie się odbywało przy ul. Polanki 51 w Gdańsku. Osoby planujące wziąć w nim udział prosimy o wcześniejsze poinformowanie organizatorów przez wysłanie e-maila na adres skua69(at)gmail.com

Na zdjęciu: Gęsi zbożowe / fot. K.Kraczkowski

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl