Jaki będzie nowy program rolnośrodowiskowy i płatności Natura 2000?
15 kwietnia 2012
Ptaki w budynkach – chronione, ale zagrożone
18 kwietnia 2012
Pokaż wszystkie
O Biebrzy i jerzykach w Trójmieście

17 kwietnia Trójmiejska Grupa Lokalna OTOP zaprasza na spotkanie poświęcone przyrodzie Doliny Biebrzy oraz ochronie jerzyków w Trójmieście. Odbędzie się 17 kwietnia (wtorek) o godzinie 17.00 w siedzibie TPK (ul. Polanki 51, Gdańsk)

W pierwszej części spotkania Dariusz Ożarowski (lider TGL OTOP) zaprezentuje zdjęcia z Doliny Biebrzy z czasów przed powołaniem Biebrzańskiego Parku Narodowego, a Grzegorz Zieleniec przedstawi prezentację poświęconą ptakom tego obszaru. Osoby zainteresowane pokazaniem na spotkaniu również swoich zdjęć z tej ostoi proszone są o kontakt mailowy z Dariuszem Ożarowskim. Pokaz zdjęć będzie okazją do omówienia ostatnich szczegółów przed majowym wyjazdem członków TGL OTOP nad Biebrzę.

Druga część spotkania będzie poświęcona ochronie jerzyków na terenie Trójmiasta. Tu można przeczytać o dotychczasowych działaniach Grupy na rzecz tych ściśle związanych z budynkami ptaków. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Trójmiejską Grupą OTOP ( nie tylko w ramach ochrony jerzyków) prosimy o kontakt z jej liderem: e–mail: skua69(at)gmail.com, tel. 58 552 34 68, kom. 605 695 322.

Zdjęcie jerzyka: Archiwum OTOP

 

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl