Weź udział w Europejskich Dniach Ptaków 2012
27 września 2012
Czy Europę czeka przyrodnicza katastrofa?
3 października 2012
Pokaż wszystkie
OTOP poleca "Sekrety ptaków"

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków objęło patronat nad książką Tima Birkheada „Sekrety ptaków” wydaną przez Wydawnictwo Galaktyka. Oficjalna premiera tej niezwykle ciekawej pozycji odbędzie się 4 października. 

 

Książka zawiera odpowiedzi na wiele fascynujących pytań, m.in. dlaczego flamingi z odległości setek kilometrów wyczuwają nadchodzącą ulewę, albo co czuje pingwin cesarski, który nurkuje w atramentowej otchłani antarktycznych mórz na głębokość dochodzącą do 400 metrów powinniście przeczytać tę książkę.

 

Dla członków OTOP Wydawnictwo przygotowało specjalną ofertę:  35% rabatu od ceny detalicznej. Zamówienia z kodem rabatowym „OTOP” można realizować przez stronę www.galaktyka.com.pl

 

 

O autorze: 

 

TIM BIRKHEAD jest profesorem na Uniwersytecie w Sheffield, gdzie wykłada zachowanie zwierząt i historię nauki. Jest członkiem Royal Society of London. W ramach swojej pracy naukowej, aby zrozumieć życie ptaków, poznał różne miejsca świata. Pisał dla „Independent”, „New Scientist” i „BBC Wildlife”. Jest także autorem książek: Promiscuity, Great Auk Islands, The Cambridge Encyclopaedia ofBirds, która zdobyła medal McColvina, The Red Canary, wyróżnionej nagrodą Cremera, oraz The Wisdom ofBirds, uhonorowanej w 2009 roku tytułem Best Bird Book of Year (książka roku o ptakach) przez British Trust for Ornithology and British Birds. Jest żonaty, ma trójkę dzieci i mieszka w Sheffield.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl