Konkurs plastyczny "I Ty możesz pomóc ptakom w mieście"
6 kwietnia 2014
O ochronie sów na spotkaniu w Poznaniu
18 kwietnia 2014
Pokaż wszystkie
O ptakach warszawskich rezerwatów 9 kwietnia

Warszawska Grupa Lokalna OTOP serdecznie zaprasza na kwietniowe spotkanie poświęcone ptakom występującym w stołecznych rezerwatach przyrody. 

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 18.00 w Centralnej Bibliotece Rolniczej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 (koło kościoła św. Anny) w Warszawie. Beata Kojtek przedstawi wyniki ornitologicznych inwentaryzacji przeprowadzonych w ostatnich latach przez członków i sympatyków WGL OTOP. Działania, podczas których obserwowane osobniki nanoszono na mapy terenowe, realizowano na terenie Lasu Natolińskiego i Skarpy Ursynowskiej. W rezerwacie Morysin w ciągu minionego roku odbył się cykl wycieczek ornitologicznych (m.in. z okazji Europejskich Dni Ptaków i Zimowego Ptakoliczenia), podczas których tworzono listy gatunkowe ptaków spotkanych podczas spacerów. Awifauna rezerwatu Morysin była również tematem pracy magisterskiej prelegentki.

 

Wszystkich zainteresowanych życiem ptasich mieszkańców leśnych warszawskich rezerwatów przyrody bardzo serdecznie zapraszamy na środowe spotkanie.

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl