XI Walne Zebranie Członków OTOP - OTOP
Komisja Europejska zaniepokojona stanem polskich rzek – spotkanie komisarza z NGO i briefing prasowy
20 kwietnia 2023
Zapraszamy na wydarzenie: Zarządzanie morskimi i/lub przybrzeżnymi obszarami chronionymi w regionie Morza Bałtyckiego przyjazne morskim ptakom migrującym.
28 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie
XI Walne Zebranie Członków OTOP
Po prawej stronie zdjęcia siedzi modraszka na trzcinie. Po lewej apla z logiem OTOP i napisem XI Walne Zebranie Członków OTOP. 9 września 2023. Zapraszamy

Już w weekend 9 i 10 września 2023 r. pojawia się kolejna okazja dla Członków i Członkiń OTOP, by aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia. Wszystkich zapraszamy na ten dwudniowy zjazd, okazją do spotkania się jest XI Walne Zebranie Członków OTOP. To szczególne wydarzenie dla Stowarzyszenia, w trakcie którego Członkowie spotkają się, by wybrać nowy Zarząd OTOP kadencji 2023–2026.

Tego roku na Walne Zebranie Członków OTOP zapraszamy do Rogowa, do Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej. Nieopodal znajduje się znane arboretum oraz Muzeum Lasu i Drewna. Część oficjalna programu Walnego to sobotnie obrady, sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej z ostatnich trzech lat, protokół z wyborów, przedstawienie kandydatów i wreszcie wybór najwyższych władz OTOP. Jak zwykle, na miejscu będzie można również kupić metalowe przypinki ptaków oraz archiwalne numery kwartalnika “Ptaki”. Nie samymi formalnościami żyje człowiek, więc nie może zabraknąć imprez towarzyszących. Dlatego też obecnie układamy plan ciekawych wykładów w sobotę i wycieczki terenowej w niedzielę. Szczegółowy program Walnego Zebrania, wskazówki dojazdu i informacje o miejscach noclegowych będziemy podawać na bieżąco, na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, Newsletterze.
Już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie w kalendarzu wrześniowego weekendu na przyjazd do Rogowa. Walne Zebrania są dla Członków i Członkiń nie tylko okazją do wybrania nowego Zarządu OTOP, ale i do spotkania się, poznania pracowników OTOP, wymiany doświadczeń.

Mamy już listę członków przyszłego Zarządu OTOP,  wyłonionych spośród kandydatur, które można było zgłaszać do 2 czerwca 2023 r., zapraszamy do zapoznania się z nią tutaj.

Wstępny program WZC 2023: tutaj

Zostań Członkinią / Członkiem OTOP. Włącz się w prace Stowarzyszenia i miej wpływ na to, jak chronione są ptaki, przyroda i klimat. Wejdź na stronę, wypełnij deklarację i wesprzyj OTOP w działaniach!

Dalsze informacje o XI Walnym Zebraniu Członków OTOP będą publikowane także w zakładce https://otop.org.pl/o-nas/xi-walne-zebranie-czlonkow-otop/

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl