Zapraszamy na wydarzenie: Zarządzanie morskimi i/lub przybrzeżnymi obszarami chronionymi w regionie Morza Bałtyckiego przyjazne morskim ptakom migrującym. - OTOP

Zapraszamy na wydarzenie: Zarządzanie morskimi i/lub przybrzeżnymi obszarami chronionymi w regionie Morza Bałtyckiego przyjazne morskim ptakom migrującym.

Po prawej stronie zdjęcia siedzi modraszka na trzcinie. Po lewej apla z logiem OTOP i napisem XI Walne Zebranie Członków OTOP. 9 września 2023. Zapraszamy
XI Walne Zebranie Członków OTOP
24 kwietnia 2023
Grypa ptaków – zalecenia dla ornitologów
9 maja 2023
Pokaż wszystkie
Zapraszamy na wydarzenie: Zarządzanie morskimi i/lub przybrzeżnymi obszarami chronionymi w regionie Morza Bałtyckiego przyjazne morskim ptakom migrującym.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w EU Biogeographical Process Networking Event: EU Biogeographical Process Networking Event: Migratory seabirds-friendly management of marine and/or coastal protected areas in the Baltic Sea Region. Wydarzenie odbędzie się online w poniedziałek 15 maja 2023 r. (prosimy o zapoznanie się z programem) i zgromadzi ekspertów ds. zarządzania różnorodnością biologiczną z ośmiu krajów nadbałtyckich UE (tj. Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Łotwy, Litwy, Polski i Szwecji) w celu opracowania podejść do optymalizacji istniejących praktyk zarządzania w regionie Morza Bałtyckiego, ukierunkowanych w szczególności na migrujące populacje ptaków morskich, które wykorzystują Morze Bałtyckie w trakcie migracji.

Aby wziąć udział w Networking Event, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgu9kANEa5VdTu00TwkspxJ9njAqSpRByDhbBq8ztoRvZiog/viewform?usp=sharing

Zgłoszenia prosimy wysyłać najpóźniej do 10 maja b.r.

Zaproszenie i program wydarzenia: TUTAJ

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl