Poszukujemy osoby do wsparcia sprzedaży - OTOP
229 polskich organizacji pozarządowych apeluje: Natura Ratuje Ludzi – Polska powinna poprzeć Nature Restoration Law!
5 czerwca 2024
Zespół ds. reformy łowiectwa – szansa na zmiany?
11 czerwca 2024
Pokaż wszystkie
Poszukujemy osoby do wsparcia sprzedaży
Poszukujemy do zespołu fundraisingu i marketingu:  Osoby do wsparcia sprzedaży – umowa zlecenie (16 h miesięcznie)

Bliskie Ci jest myślenie o otaczającej nas przyrodzie czy bycie blisko natury? Wierzysz w sens wspólnych działań na rzecz klimatu i różnorodności biologicznej? Chcesz pomóc nam usprawnić proces sprzedaży komercyjnej zapewniającej środki, które będziemy mogli przeznaczać na realizację działań statutowych? Lubisz działać i podejmować ciekawe wyzwania?

Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to na Ciebie czekamy!

Kwestie, którymi chcielibyśmy byś się zajął/zajęła to wsparcie sprzedaży ptasich gadżetów, która pozwala nam pozyskiwać środki na działalność OTOP-u, a w szczególności:
 • koordynacja pracy wolontariuszy/wolontariuszek w zakresie działań  związanych z wysyłką zamówień tj.: zamówień i ich wysyłki ze sklepu internetowego, przygotowaniu i wysyłaniu pakietów dla Partnerów OTOP, obsługą zamówień e-mailowych, obsługą zamówień od Członków OTOP;
 • przekazywanie i nauczenie osób wolontariackich wyznaczonych zadań (pakowanie paczek, obsługa wysyłek, liczenie i porządkowanie produktów itp.);
 • wprowadzanie wolontariuszy i wolontariuszek do obsługi kasy fiskalnej na wycieczkach i prelekcjach;
 • opieka nad wolontariuszami i wolontariuszkami. 
Nasze wymagania

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

 • studentka lub student  (najlepiej o profilu związanym z marketingiem, public relations, sprzedażą lub innym zw. z działalnością OTOP),
 • co najmniej roczne doświadczenie w aktywnym korzystaniu z platform sprzedażowych do celów prywatnych lub służbowych.

KOMPETENCJE:

 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
 • umiejętność „bycia w kontakcie”, budowania relacji.
 • praktyczna znajomość pakietu Office i narzędzi Google

MILE WIDZIANE:

 • optymizm w działaniu 🙂
W ramach współpracy z nami oferujemy:
 • elastyczne i samodzielne wykonywanie zadań,  a jednocześnie dobrą atmosferę i wsparcie,
 • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,  przewidywane wynagrodzenie na poziomie 32 PLN brutto/godz. (wykonanie przedmiotu umowy przewidziane na około 4 godziny tygodniowo)
 • możliwość realizacji własnych pomysłów,
 • wpływ na ochronę przyrody w Polsce,
 • współtworzenie procesu sprzedaży generującego środki, którymi OTOP będzie mogło wspierać swoje działania w zakresie ochrony ptaków i przyrody,
 • swobodną atmosferę.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie zgłoszeń, w których przedstawią swoją kandydaturę (CV wraz z krótkim listem motywacyjnym) na adres e-mail: rekrutacje@otop.org.pl oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, do dnia 18 czerwca 2024 r. W tytule maila prosimy wpisać „Wsparcie sprzedaży w OTOP”

Treść klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) jest organizacją pozarządową, zajmującą się ochroną dzikich ptaków i miejsc, w których one żyją. Naszym celem jest zachowanie dziedzictwa przyrodniczego dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Jesteśmy partnerem światowej federacji towarzystw ochrony ptaków – BirdLife International.

Wpłacam

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter!

Zapisz się  

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl