Czerwona lista ptaków Polski: pozytywna opinia Polskiego Komitetu Krajowego IUCN
18 grudnia 2020
Ginące ptaki krajobrazu rolniczego
23 grudnia 2020
Pokaż wszystkie
Wesołych Świąt! | 2020

Raniuszek, fot. Romuald Mikusek

Drogie Członkinie i Członkowie, Wolontariuszki i Wolontariusze, współpracownicy, sympatycy, miłośniczki i miłośnicy ptaków oraz przyrody!

Niełatwo jest życzyć Wesołych Świąt, gdy mamy tak trudne czasy. Wielu z nas nie spotka się z bliskimi, nie odwiedzi rodziny czy przyjaciół. Pozostanie kontakt wirtualny, który w kończącym się roku zastąpił prawdziwe spotkania. Tym bardziej bądźmy dla siebie dobrzy, pokazujmy bliskim na wszystkie możliwe sposoby, że nam na nich zależy, zapewniajmy Przyjaciół o naszej niegasnącej przyjaźni. Razem znajdziemy siłę, by patrzeć optymistycznie w przyszłość!

My Wam przede wszystkim życzymy dużo zdrowia, ono dziś jest najważniejsze. I dużo sił, żeby przetrwać ten zły pandemiczny czas. Nie traćcie mimo wszystko pogody ducha, dzielcie się uśmiechem i ciepłem, wyciągajcie pomocną dłoń, ale też przyjmujcie ją, gdy tylko potrzebujecie. A kiedy będzie Wam smutno, wyruszcie do lasu, do parku, nad jezioro. Poszukajcie ptaków, posłuchajcie szumu drzew, cieszcie się zapachami natury… I niech to wszystko sprawi, że przyjdzie do Was spokój i radość.

Jeszcze będzie przepięknie!

Wesołych Świąt!

Zarząd, Komisja Rewizyjna, Dyrekcja, Pracowniczki i Pracownicy OTOP

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl