Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków
ul. Odrowąża 24
05-270 Marki

UWAGA!!! AWARIA CENTRALI TELEFONICZNEJ-PROSIMY O KONTAKT NA NR +48 512 232 931
Telefon: +48 512 232 931, +48 22 761 82 05, +48 22 188 50 81
E-mail: biuro@otop.org.pl
e-mail interwencyjny: ekointerwencje@otop.org.pl

Izabela Wilczyńska-Gadi

Dyrektorka OTOP


Tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 111
izabela.gadi@otop.org.pl

dr Jarosław Krogulec

Główny specjalista ds. ochrony przyrody , specjalista naukowy w projekcie „Wzmocnienie południowo-wschodniej metapopulacji wodniczki Acrocephalus paludicola w Polsce”


Tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 601
jaroslaw.krogulec@otop.org.pl
Biuro OTOP w Markach

Fatima Hayatli

Koordynatorka działań lokalnych


tel. kom. 512 019 523
fatima.hayatli@otop.org.pl

Karolina Kalinowska

Międzynarodowa koordynatorka kampanii Spring Alive


Tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 955
karolina.kalinowska@otop.org.pl

Monika Klimowicz-Kominowska

Rzeczniczka prasowa


Tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 903
tel. kom. 500 239 648
monika.klimowicz@otop.org.pl

Justyna Lewandowska

Koordynatorka Monitoringu Ptaków Polski


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 201
justyna.lewandowska@otop.org.pl

dr Dorota Ochocińska

Koordynatorka projektu „Aktywna ochrona kraski Coracias garrulus na Równinie Kurpiowskiej”


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 206
dorota.ochocinska@otop.org.pl

Elżbieta Okołów

Redaktor Naczelna kwartalnika „Ptaki”


Paulina Siejka

Asystentka Monitoringu Ptaków Polski


Tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 202
paulina.siejka@otop.org.pl

Bartosz Smyk

Specjalista baz danych w Monitoringu Ptaków Polski


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 204
bartosz.smyk@otop.org.pl

Łukasz Wardecki

Koordynator monitoringu ptaków


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 202
lukasz.wardecki@otop.org.pl

Sviataslau Valasiuk

Specjalista ds. współpracy w projekcie „Wzmocnienie południowo-wschodniej metapopulacji wodniczki Acrocephalus paludicola w Polsce”


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 703
sviataslau.valasiuk@otop.org.pl

Magdalena Zadrąg

Koordynatorka projektu „Wzmocnienie południowo-wschodniej metapopulacji wodniczki Acrocephalus paludicola w Polsce”


Urszula Zielińska

Specjalistka ds. kadr


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 100
urszula.zielinska@otop.org.pl

Anna Ledzion

Główna Księgowa


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 156
anna.ledzion@otop.org.pl

Beata Dobrowolska

Specjalistka ds. płac i rozliczania projektów


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 157
beata.dobrowolska@otop.org.pl

Agnieszka Ignatowicz

Księgowa


tel. 22 761 82 05,
22 188 50 81 wew. 158
agnieszka.ignatowicz@otop.org.pl

Anna Łukawska

Specjalistka ds. rozliczania projektów


22 761 82 05,
22 188 50 81, wew. 158
anna.lukawska@otop.org.pl
Pomorskie Biuro OTOP
ul. Lipowa 4
84-230 Rumia

Bogumiła Błaszkowska

Specjalistka ds. zarządzania terenami chronionymi


58 341 26 93
22 188 50 81, wew. 503
kom. 500 239 688
bogumila.blaszkowska@otop.org.pl

Hanna Rachwald

Specjalistka ds. edukacji | Koordynatorka projektów „Seeing the World through Nature”, „Zrównoważona turystyka i ekstensywne rolnictwo dla rezerwatu przyrody Beka”, „Dla przyrody i ludzi – OTOPatrol w rezerwacie Beka”


58 341 26 93
22 188 50 81, wew. 501
hanna.rachwald@otop.org.pl

dr Mariusz Miotke

Kierownik rezerwatu Beka


58 341 26 93
22 188 50 81, wew. 502
kom. 797 128 903
mariusz.miotke@otop.org.pl

Tadeusz Wrese

Pracownik terenowy rezerwatu


Podlaskie Biuro OTOP
ul. 3 Maja 2C
19-104 Trzcianne

Małgorzata Górska

Koordynatorka kampanii „Stop dla drogi wodnej E40”


Łukasz Mucha

Kierownik rezerwatów biebrzańskich


22 761 82 05
22 188 50 81, wew. 801
kom. 500 240 178
lukasz.mucha@otop.org.pl

Karol Kozłowski

Pracownik terenowy rezerwatu


Michał Rafałko

Pracownik terenowy rezerwatu


Lubelskie Biuro OTOP
ul. Traugutta 5
21-040 Świdnik

Justyna Choroś

Specjalistka ds. rzecznictwa


22 761 82 05
22 188 50 81, wew. 602
justyna.choros@otop.org.pl

Krzysztof Stasiak

Specjalista naukowy w projekcie „Wzmocnienie południowo-wschodniej metapopulacji wodniczki Acrocephalus paludicola w Polsce”


22 761 82 05
22 188 50 81, wew. 602
krzysztof.stasiak@otop.org.pl
Małopolskie Biuro OTOP
ul. Zyblikiewicza 10/1a
31-029 Kraków

Aleksandra Pępkowska-Król

Specjalistka ds. GIS w projekcie „DESIRE.Rozwój zrównoważonego zarządzania torfowiskami w dorzeczu Niemna poprzez ich odtwarzanie i paludikulturę, w celu poprawy ich zdolności do retencji biogenów i innych usług ekosystemowych”


dr Tomasz Wilk

Koordynator projektu„Karpaty łączą – tradycyjne pasterstwo jako forma ochrony zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych w Karpatach” oraz polskiej części projektu DESIRE


12 442 95 36
22 188 50 81, wew. 705
tomasz.wilk@otop.org.pl

Rafał Bobrek

Specjalista ds. analizy danych


12 442 95 36
22 188 50 81, wew. 703
rafal.bobrek@otop.org.pl

Anna Frankiewicz

Specjalistka ds. administracji i rozliczeń


12 442 95 36
22 188 50 81, wew. 702
anna.frankiewicz@otop.org.pl

Chcę dołączyć do newslettera.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Mamy dla Ciebie newsletter! Zapisz się

Tak, chcę dostawać newsletter OTOP (dopóki się nie wypiszę)

FreshMail.pl